Muzyka

STUDIO TERCJA proponuje niepowtarzalny klimat umożliwiający rejestrację Twojej twórczości. To może być TWOJA szansa na pojawienie się na rynku muzycznym. Duże doświadczenie w realizacji nagrań powoduje, że nasz poziom pracy zaspokaja również oczekiwania muzyków, którzy mają już doświadczenie w pracy studyjnej. U nas pracuje się przyjemnie, bez stresu i w miłej atmosferze.

Co oferujemy?

* Profesjonalne studio nagraniowe wyspecjalizowane w rejestrowaniu muzyki akustycznej.
* Realizatorów dźwięku, którzy jednocześnie są muzykami i rozumieją, co dla muzyków jest istotne, aby zapewnić komfort i dobrą atmosferę pracy.
* Szybką i sprawną pracę, przekładającą się sumarycznie na mniejsze koszty nagrań.
* Bezawaryjny, sprawdzony i profesjonalny sprzęt, w szczególności brak irytujących, trzeszczących kabli i rozregulowanych statywów mikrofonowych.
* Możliwość realizacji nagrań na „setkę” dzięki wykorzystaniu trzech oddzielonych akustycznie pomieszczeń nagraniowych przy zachowaniu kontaktu wzrokowego muzyków.
* Specjalizację w nagraniach perkusji akustycznej (specjalnie projektowane pomieszczenie).
* Doświadczenie w realizacji projektów dźwiękowych.
* Możliwość wydania nagranego materiału (pomoc przy formalnościach ZAIKS/SPAV).
* Współpracę i możliwość wynajęcia profesjonalnych trójmiejskich muzyków sesyjnych.
* Dobry humor i twórczą atmosferę pracy!

Studio muzyczne składa się z reżyserki o powierzchni 12m2 i dwóch odseparowanych szybami pomieszczeń nagraniowych o powierzchni 24m2. Dodatkowo stworzono trzecie pomieszczenie przeznaczone do nagrywania wzmacniaczy gitarowych, które jest odseparowane akustycznie od pozostałych pomieszczeń studyjnych, co daje możliwość komfortowego nagrywania każdego instrumentu na żywo w oddzielnych pomieszczeniach. To jedyna taka możliwość w Trójmieście!

Pracujemy na komputerze Power MAC G5 i iMac z systemami Pro-tools i Logic studio. Używamy mikrofonów Neumann, AKG, Shure i przedwzmacniaczy Avalon, Universal Audio, Presonus, MAudio i Focusrite. Nasi ludzie, miejsce i wykorzystywany sprzęt powodują, że ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Nagrywali u nas White Tie Orchestra, Krystyna Stańko, Los perros del tango, KMT, Joanna Pilarska z zespołem „Na drodze”, Piotr Lempa, Zagan acoustic, Meadow quartet, Freak of Nature, Bad Taste, Plebania, M-Faza, Viceversa, Non stop Color, Trzy Ptaszki, SEdition, DeBesters, Lilith Blu, Bad Taste, Illectric industry, Duuo concertino i wiele wiele innych zespołów muzycznych.

Nagrania lektorskie - Copyright Tercja Studios | 2017