Głosy

Witamy w bazie głosów lektorskich studia nagrań TERCJA STUDIOS!

Posiadamy już ponad 240 głosów w 42 językach! Nasza baza głosów to profesjonalni lektorzy z wieloletnim doświadczeniem, obdarzeni ciekawymi, oryginalnymi i wyjątkowymi barwami głosów. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom dotyczącym nagrań zleconych przez naszych Klientów. Tak różnorodna baza głosów lektorskich znajdzie szerokie zastosowanie począwszy od prostych komunikatów dźwiękowych, poprzez zapowiedzi telefoniczne, a skończywszy na nagraniach do reklam i prezentacji.

W celu wyszukiwania próbki lektora z bazy głosów proszę wybrać język i opcjonalnie płeć i kategorię. W wyświetlonej liście lektorów znajdą się głosy lektorskie spełniające Państwa kryteria. Niektórym z głosów towarzyszą dodatkowe oznaczenia:

Głosy o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny

Głosy o najniższej cenie (wariant ekonomiczny)

Głosy najwyższej kategorii – najbardziej rozpoznawalne, dlatego najdroższe

Prosimy o złożenie zapytania ofertowego zawierającego numer ID wybranego lektora/wybranych lektorów. Prosimy też o podanie liczby stron do nagrania (jedna strona definiowana jako 250 słów) lub czasu nagrania lektorskiego nagrania synchronizowanego oraz przeznaczenia nagrania (użytek wewnętrzny firmy, strona internetowa, film youtube, radio lokalne, radio ogólnopolskie, TV) wraz z dokładnymi danymi kontaktowymi. Pracownicy studia TERCJA skontaktują się z Państwem w krótkim terminie i określą kosztorys i termin realizacji zlecenia. W przypadku, gdyby nie byli Państwo zdecydowani, co do wyboru głosu, prosimy o podanie takiej informacji. Postaramy się dobrać głosy z naszej bazy głosów lektorskich najbardziej pasujące do charakteru i budżetu Państwa projektu. Wszystkich informacji można również zasięgnąć pod numerem telefonu +48 502 030 886 oraz adresem mailowym biuro@tercja.com.pl. Zapraszamy do wspólnych nagrań!

Nagrania lektorskie - Copyright Tercja Studios | 2017